AutoMax Group s.r.o.
Tel: +420 737 211 913


Jak vybrat úklidový stroj?

Zametací strojeMimořádně výkonné úklidové stroje Lavor Pro vám pomohou výrazně zvýšit efektivitu práce a zároveň snížit celkový čas úklidu. Abyste však docílili co nejlepších výsledků při co nejmenších finančních nákladech, je nutné zvolit ten správný typ úklidového stroje s ohledem na odvětví a frekventovanost využití.

V dnešním článku vám přinášíme základní přehled tří nejvyužívanějších úklidových strojů Lavor Pro včetně jejich klíčových parametrů.

Potřebujete poradit s výběrem úklidového stroje, který bude nejvhodnější do vaší sféry podnikání?
Kdykoli nám napište, rádi vám poradíme.

1) Zametací stroj Lavor Pro

Skvělý pomocník pro úklid "na sucho" uvnitř i venku

Zametací stroje jsou vybaveny důmyslně navrženým systémem kartáčů, které spolehlivě pohltí jemný prach, ale i přilnavé a těžko odstranitelné nečistoty. Zametací stroje jsou ideální na venkovní úklid chodníků či prostorů před firmami, své uplatnění ale najdou samozřejmě i v interiéru. Na výběr máte modely s chodící obsluhou, nebo se sedící obsluhou, které se hodí na zametání větších ploch.

2) Profesionální vysavač Lavor Pro

Dokonale čisté koberce za každé situace

Kompaktní a velmi tiché profesionální vysavače se skvěle hodí pro úklid kanceláří s často namáhanými koberci. Na výběr máte vysavače pro klasické suché, nebo mokré vysávání, ke kterým si navíc můžete pořídit kvalitní HEPA filtr s účinností až 99,97 %.

3) Podlahové mycí stroje Lavor Pro

Pro zářivě lesklé a perfektně umyté podlahy v interiérech

Podlahové mycí stroje se nejčastěji používají na úklid podlah ve velkých obchodních centrech, firmách, ale i dalších odvětví průmyslu. Jednou z nejhlavnějších výhod podlahových strojů je fakt, že podlahu dokonale čistí, leští a vysouší zároveň. Úklid s takovým strojem je tím pádem mnohonásobně efektivnější, než při využití několika různých přístrojů, které zvládají pouze jeden z těchto tří úkonů. Podlahové mycí stroje Lavor Pro jsou navíc vybaveny revoluční technologii EcoEnergy, která zajistí vždy optimální poměr výkonu ku spotřebě energie. Další výraznou výhodou těchto přístrojů je velmi snadná manipulace díky důmyslné funkci U-otočení, kdy řidič mycího stroje může bezpečně manévrovat i ve stísněných prostorech.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného úklidového stroje? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů.


Rychlý kontakt

Tel:+420 733 219 798             +420 737 211 913          (mycí boxy/mycí linky)


© 2020, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑