AutoMax Group s.r.o.
Tel: +420 737 211 913


RSSRSS

Novinky

Náš podlahový mycí stroj našel nový domov v AZ servis Hlinsko

Tento podlahový mycí stroj se sedicí obsluhou bude využíván ve výrobních a skladových prostorách AZ servisu Hlinsko, areál ETA.

Podlahový mycí stroj COMFORT XXS 66 BT uspěl v zátěžovém testu

Náš stroj uspěl v důkladném zátěžovém testu a stal se tak novým členem v DOMINI PARKU - parkovacím domě, který uvedly do provozu Brněnské komunikace v září loňského roku. Dům tvoří dvě podzemní a osm nadzemních podlaží.

Od 1. 1. 2017 se stáváme oficiálním prodejcem IPC

Společnost IPC je nejvýznamnějším italským konsorciem v oblasti úklidové a čisticí techniky a zahrnuje značky, které jsou bezesporu lídry v tomto oboru.

Prodej strojů italské značky Santoemma

Ve spolupráci s partnerskou společností Globaltek Group zahajujeme od 1.1.2017 prodej značky Santoemma. Santoemma je italský výrobce špičkových strojů pro extrakční čištění koberců.

Podlahové mycí stroje pro HAMIFRO s.r.o.

Na konci října jsme dodali společnosti HAMIFRO s.r.o. celkem 4 nové stroje – tři podlahové mycí stroje s chodicí obsluhou FREE EVO a jeden podlahový mycí stroj s chodicí obsluhou QUICK 36E.

Mezinárodní strojírenský veletrh opět s naší účastí

Na letošním MSV 2016 jste si u našeho stánku mohli vyzkoušet řadu strojů. Za zmínku určitě stojí sedicí podlahový stroj XXS 66, průmyslové vysavače Kevac KMB3, Coynco Smart 350WD, extraktor Santo Emma Sabrina maxi a další.

Hlásíme se přímo z MSV v Brně

Přijďte nás navštívit do pátku 7. 10. 2016 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Náš profesionální tým Vám představí naše produkty přímo v praxi. Moc se na Vás těšíme.

Navštivte nás na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2016 v Brně

Rok se s rokem sešel a v termínu od 3. - 7. října 2016 budete mít opět možnost se s námi potkat na Mezinárodní strojírenský veletrh 2016, který se koná opět v Brně. Budeme se těšit na setkání s Vámi. 

<b>DŮLEŽITÉ:</b> změna názvu a adresy sídla společnosti

Dovolte, abychom vás informovali, že k 23. srpnu 2016 jsme změnili název společnosti a k 29. srpnu 2016 se stěhujeme do nových prostor. Společnost Walmsley enterprises international  spol. s r.o. je nově registrována pod jménem AutoMax Group s.r.o.

 Využijte možnosti dlouhodobého pronájmu strojů

Stále více společnosti využívá možnosti dlouhodobého pronájmu strojů. Zejména úklidové firmy se na naše specialisty obracejí čím dál častěji. I relativně malá nebo začínající společnost může realizovat velké a investičně nákladné zakázky ve spolupráci se silným odborným partnerem.


Ceník

Ceník našich služeb.

Více ›

O značce Lavor

Lavor PRO

Více ›

O značce IPC

Více ›

Rychlý kontakt

Tel:+420 733 219 798             +420 737 211 913          (mycí boxy/mycí linky)


© 2020, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑